Switched At Birth, 5. sezon onayı aldı

Switched At Birth, 5. sezon onayı aldı
Yakında ismi Freeform olarak değiştirecek olan ABC Family, önümüzdeki günlerde dördüncü sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanan Switched At Birth'ün hikayesinin devam edeceğini duyurdu.

2011 yılında başlayan bu dizi doğum sırasında değiştirmiş olan iki genç kızın hikayesini anlatıyor. Bay Kennish lisedeki biyoloji dersinde kan grubunun ailesinden kimseyle uyuşmadığını fark ediyordu. Ardından yaptırdığı testle ailesiyle biyolojik bir bağı olmadığını keşfediyordu. Kennish ailesi Daphne Vasquez ile tanışınca, bebeklerin doğumda karıştığı anlaşılıyordu. Bu sayede iki aile kızları hatrına aynı çatı altında yaşamaya karar veriyordu.

Dizideki karakterlerden Daphne'nin duyma engelli olması sebebiyle yapımda bolca işaret dili kullanılıyor. Switched at Birth, duyma engellilerin yaşadığı zorlukların yanı sıra, genç yaşta büyümek ve karmaşık aile yapısı gibi konulara değiniyor. Bu sebeple de şimdiye kadar Peabody Award, Television Critics Association Award ve Imagen Award gibi ödüllere layık görüldü.

Katie Leclerc, Vanessa Marano, Constance Marie, D.W. Moffett, Lea Thompson, Lucas Grabeel, Sean Berdy gibi isimlerin rol aldığı dizi dördüncü sezonuyla 26 Ekim'de ekrana dönecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER