Gotham'ın reytingleri düşüyor

Gotham'ın reytingleri düşüyor
DC çizgi romanlarından esinlenen ve Fox'ta ekrana gelen Gotham'ın reytinglerinde bu hafta düşüş yaşandı. Dizi ikinci sezon başladığından bu yana en düşük izlenme oranını elde etmesiyle dikkat çekti.

Gotham, kurtacak bir kahramanı olmadığı için çökmeye başlayan bir şehrin hikayesini anlatıyor. Batman'in şehri olarak tanıdığımız Gotham'ın, ondan önceki halini ekrana taşıyor da diyebiliriz. Hikaye de henüz bir çocuk olan Bruce Wayne'in ailesinin öldürülmesiyle başlıyordu. Dizinin ikinci sezonunda işler giderek çığrından çıkıyor. Gotham'a hakim olmak isteyen kötüler yükselişe geçiyor.

Dizi bu hafta pazartesi günü yeni bölümüyle ekrana geldi. İsmi Scarification olan bölüm 1.3 share ile 4.2 milyon kişiyi ekrana çekebildi. Bu da dizinin bu sezon başladığından beri en az izlendiği hafta oldu. 

Aynı akşam ekrana gelen Dancing With the Stars (ABC) 12.5 milyonCastle (ABC) 6.7 milyonThe Voice (NBC) 11.4 milyon, The Big Bang Theory (CBS) 14.7 milyon,  Life in Pieces (CBS) 8.5 milyon,  Scorpion (CBS) 9.5 milyonNCIS: LA (CBS) 8.8 milyonCrazy Ex-Girlfriend (The CW) 790 bin ve Jane the Virgin (The CW) 840 bin kişi tarafından izlendi.

Gotham, yeni bölümleriyle Amerika'da pazartesi akşamları ekrana geliyor. Bu bölümler ülkemizde Amerika'dan 24 saat sonra Dizimax Sci-Fi kanalında izleyiciyle buluşuyor.  
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER