Filinta: Celal'in dövüş sahnesi Filinta'ya damgasını vurdu!

Filinta: Celal'in dövüş sahnesi Filinta'ya damgasını vurdu!
Geçtiğimiz Cuma akşamı 31. Bölümü yayınlanan ES Film’in yapımcılığını üstlendiği TRT’nin başarılı dizilerinden Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’nın Yüce Meclis ve Manastırın yani kötülerin tarafındaki gözde savaşçısı, psikopat, Padre Celal karakterini üstlenen Rıza Kocaoğlu’nun müthiş aksiyon performansı ekrandaki ve sosyal medyadaki fanlarını pür dikkat ekrana bağladı.

Hikayeye girdiği günden beri, Kardeşlik'te yetişen en iyi savaşçı olduğu söylenerek seyircideki beklentiyi tavana çakan yazar grubu sonunda Celal'e muhteşem bir kavga sahnesi kurdular. Kazıttığı saçı, ensesinde yer alan at kuyruğu ve giyim tarzıyla tam bir savaşçı olarak dikkatleri çeken, sevilen oyuncu Rıza Kocaoğlu, her geçen gün aksiyonda kendini aşan ve yükselen bir performansla izleyenlerinin karşısına geliyor.

Rıza Kocaoğlu, geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümdeki sahneleri için dizide Garbis karakterini canlandıran oyuncu Uğur Yıldıran ile çalıştı. Dizinin müthiş görsel aksiyonunun içerisinde, havada uçarak tekmeler savuran ve seyirciyi büyüleyen aksiyon tekniklerine de imza atan Rıza Kocaoğlu, her bölümde oyunculuktaki performasını yukarılara taşımaya devam ediyor.
 
Rıza Kocaoğlu'nun mükemmel performansı, yenilikçi koreografisi ve rejinin şahane desteği ile ağızları açık bırakan sahneyi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için yayınlıyoruz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER