Ryan Murphy ve Gwyneth Paltrow'dan yeni dizi: One Hit Wonders

Ryan Murphy ve Gwyneth Paltrow'dan yeni dizi: One Hit Wonders
Başarılı yapımcı Ryan Murphy ve ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow yeni bir müzikal dizi için güçlerini birleştiriyor. Bu yeni dizinin adı One Hit Wonders olarak açıklandı.

İkili bu yapımı daha önce Sony ile birlikte bir film olarak tasarlıyordu. Ancak bu proje gerçekleşmedi. Şimdi One Hit Wonders karşımıza bir dizi olacak çıkacak. 40lı yaşlarında bir ünlünün hikayesini konu edecek. Bu kadın ortalama 15 yıl önce hit bir şarkıyla ünlenmiş olacak. Ancak aradan geçen bu uzun zamanda başarısına başarı katmayı başaramamayacak. Şimdi 40larındaki bu kadın oldukça bitkin bir halde olacak. Ancak bir stüdyonun kendisiyle yeniden irtibata geçmesiyle kaderi değişecek. Bu stüdyo onun kendisi gibi 90larda ünlü olan iki başka kadın şarkıyla bir araya gelmesini isteyecek. Bu sayede bu üç kadın hayatta ikinci bir şans elde etmiş olacak. Başarıyı yeniden yakalayan bu grup, diğer kadınlar için bir ilham kaynağına dönüşecek.

Bu senaryoda bahsedilen 40lı yaşlarındaki kadını Gwyneth Paltrow'un canlandıracağı söyleniyor. Bunun yanı sıra Paltrow dizide yapımcılık da yapacak. Ancak Ryan Murphy'nin birkaç projesinde birden benimsediği antoloji dizisi mantığı bu yapımda da geçerli olacak. Bu sebeple Paltrow'un sadece dizinin ilk sezonunda yer alması bekleniyor.

Murphy'nin dört sezonluk malzemesinin hazır olduğuna inandığı One Hit Wonders'da başka kimlerin rol alacağı ya da çekimlere ne zaman başlanacağı henüz bilinmiyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER