The Walking Dead 6. sezona Amerika dışında nasıl başladı?

The Walking Dead 6. sezona Amerika dışında nasıl başladı?
Televizyonun ilgi gören yapımlarından The Walking Dead, Amerika dışında Fox International kanallarında ekrana geliyor. Altıncı sezonuyla geri dönen dizi Amerika dışındaki kanallarda %17'lik bir reyting artışı yaşadı. 

Avrupa ve Asya'ya yayın yapan bu kanallarda ekrana gelen yeni bölüm, geçtiğimiz sezon reytinglerini geride bıraktı. Böylece bir numaraya yerleşmiş oldu. 

Rekabetin oldukça yoğun olduğu Birleşik Krallık'ta The Walking Dead'in yeni bölümü Litvanya - İngiltere maçı sırasında ekrana geldi. Buna rağmen dizi Fox'un şimdiye kadarki izlenme oranını elde etmesini sağladı. Reytinglerde geçtiğimiz yıla göre %11'lik bir artış yaşandı. Bu sayede Fox, bu zaman diliminin en fazla izlenen ödemeli kanalı olmayı başardı. Aynı gece #TheWalkingDeadUK etiketi de Birleşik Krallık'ın en çok konuşulanları arasına girdi.

Almanya'da bu yeni bölüm sayesinde Fox'un günlük share oranında %3.7'lik bir artış yaşandı. 

Aynı bölüm Hollanda'da Fox'un şimdiye kadar en fazla izlendiği saat dilimi oldu. İzleyici oranında %153'lik bir artış gözlendi.

The Walking Dead'in yeni bölüm yayınıyla Foxİspanya'da şimdiye kadarki en yüksek izlenme oranlarına ulaştı. 

Kore'de o saatlerde en fazla izlenen kablolu televizyon yayını oldu.

Tayvan'da geçtiğimiz yıla göre %18 daha fazla izleyiciyi televizyon başına çekmeyi başardı. Bu sayede reytinglerde ilk 10'a giren tek yabancı yapım oldu.

The Walking Dead, Fox International kanalları aracılığıyla toplamda 127 kanalda aynı anda ekrana gelmiş oldu. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER