Idris Elba: Sınır Tanımaz, Discovery Channel'da ekrana geliyor

Idris Elba: Sınır Tanımaz, Discovery Channel'da ekrana geliyor

Dünya'nın en ünlü aktörlerinden biri olan Hollywood yıldızı Idris Elba, dünyayı ayaklarının altına alıyor. Süratli araba yarışlarına pek de yabancı olmayan deneyimli sürücü, bu alanda tamamen kendi marifetlerini gösteriyor.

Fakat hayranlarının daha önce fark etmediği durum, Idris'in motor sporlarının nefes kesici dünyasına girmek için hayatı boyunca gizli bir tutku barındırdığı... Bu yepyeni 4 bölümlük dizide, “Idris Elba: Sınır Tanımaz” dünyadaki en zorlu hız disiplinlerinde uzmanlaşmak için limitlerini zorlamadan önce hem karada hem de havada en çok korkulan spor yarışmalarından bazılarına katılıyor. 

Idris, henüz küçük bir çocukken sürat konusunda büyülenmiş ve daha sonra kendisinin de çalışacağı İngiltere'deki Ford fabrikasında babasının iş sahibi olması sebebiyle hız tutkusu büyümüş. Ama bir sürat delisi olmak onun için yeterli değil. Bu alanlarda başarılı olmak için, Idris’in aslında uzmanlaşması seneler boyu sürecek olan birbirinden farklı dört beceriyi edinmesi şart. Idris'in inanılmaz akıl hocaları tarafından yardım alacağı bu dört farklı disiplin; ralli sürüşü, hava akrobasisi, kısa mesafeli yarış, ve kara hız rekorları.

Ünlü oyuncunun bu heyecan verici maceraları Idris Elba: Sınır Tanımaz ile ekrana taşınıyor. İlk bölümüyle 9 Ekim'de başlayan program, cuma günleri saat 20.30'da izleyicilerle buluşuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER