Starz yapımları İskandinav izleyicilerle buluşuyor

Starz yapımları İskandinav izleyicilerle buluşuyor
Starz Digital ve Starz Worldwide Distribution, İskandinavlara televizyon hizmeti veren C More Entertainment ile birkaç yıllık bir anlaşmaya vardı.

C More bu bölgede seç - izle ve ödemeli izleme hizmetleri sunuyor. Yayın alanında İsveç, Norveç, Danimarka ve Finlandiya gibi ülkeler yer alıyor.

Bu anlaşma üzerine açıklama yapan C More CEO'su Manfred Aronsson, "Artık müşterilerimiz Starz'ın yüksek kaliteli yapımlarına istedikleri zaman erişebilecek. Bunun yanı sıra bağımsız filmlerden ve çığır açan orijinal televizyon yapımlarından oluşan bir kütüphanede seçme hakları olacak." şeklinde konuştu.

Starz adına konuşan Mara Winokur ise bu ortaklık hakkındaki görüşlerini "C More bu bölgede hizmet veren oldukça gelişmiş bir bölgesel iş ortağı. Onlar bizle televizyonculuk kalitesi konusunda aynı vizyona sahip olmanın dışında bir de aynı kararlılığa sahip." sözleriyle dile getirdi.

Bu iş birliği sayesinde C More kullanıcıları Ash vs Evil Dead, Flesh and Bone, The Girlfriend Experience gibi yapımların yeni bölümlerini Amerika'dan kısa bir zaman sonra izleyebilecek. Ayrıca Power, Black Sails, Survivor’s Remorse, The White Queen, Magic City ve Party Down gibi dizilerin tüm sezonlarına erişebilecekler.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER