The Walking Dead ekibi yeni bölümü hayranlarla izledi

The Walking Dead ekibi yeni bölümü hayranlarla izledi
The Walking Dead'in altıncı sezon ilk bölümü New York'taki Madison Square Garden'da hayranların beğenisine sunuldu. Bu önemli etkinlikte hayranların yanı sıra dizi ekibi de yer aldı. 

Lobide Daryl Dixon'ın motoru ve çeşitli zombiler yer alıyordu. Tüm bunlar hayranların etkinlikte bolca fotoğraf çekilmesine olanak sağlıyordu. Dizinin yapımcılarından Gale Ann Hurd da bunun şimdiye kadar düzenlenen en büyük hayran etkinliklerinden biri olduğunu düşünüyordu. Greg Nicotero ise dizinin altı yıl içinde nasıl büyüdüğünü ve büyük bir hayran kitlesine eriştiğini hayranlıkla izlediğini dile getirdi.

Hurd, Nicotero ve çizgi romanın yaratıcısı Robert Kirkmanîn çabalarıyla birlikte etkinlik başladı. Bu süreçte Abraham'ı canlandıran Michael Cudlitz diziyle ilgili konuştu. Michael, tüm karakterlerin biraz dengesiz bir noktaya geldiğini, Alexandria'da yaşamanın hem Abraham'ı hem de ekibin geri kalanına çok da iyi gelmediğini düşünüyordu. Yarını düşünmeden hayatta kalma mücadelesinden, yarının kesin olduğu bir hayata geçmenin zor olduğunu da dile getirdi.

Öte yandan Andrew Lincoln, Rick'in o dengesiz noktada olduğunu düşünmüyordu. Karakterini oldukça karmaşık bir insan olarak gören Lincoln, onun ekibi iki yıl boyunca hayatta tutmayı başaran gerçekçi bir lider olduğuna inanıyor. Bunun yanı sıra Rick'in başarısızlığa tahammül etmeyeceğini de sözlerine ekledi. Tabii bir de Morgan'ın hikayeye dönüşü var. Lincoln, Morgan ve Rick'in güzel bir ilişkisi olduğunu ancak farklı yollara gittikten sonra çok değiştiklerine, birbirlerini tanımayan iki insana dönüştüklerine inandığını açıkladı. Bu sebeple de ikilinin birbirinin zıttı bir noktada yer aldığını dile getirdi.

Norman Reedus da henüz gerçekleşmese de bir gün Morgan ve Daryl'ın karşı karşıya geleceğine inanıyor. Reedus bunun yanı sıra the Wolves'u göreceğimize de işaret etti.

Ardından altıncı sezonun ilk bölümü izleyicilerle buluştu. Hayranlar izlediklerinden memnun kalmış gibi görünüyordu. Elbette gösterimi bir soru cevap etkinliği izledi. Peder Gabriel'i canlandıran Seth Gilliam'ın yuhlanması üzerine izleyicilere sahnedeki her oyuncuya saygı gösterilmesi konusunda uyarıda bulunuldu. Bu tatsız durumu ekibin Aileler Yarışıyor tarzında bir oyun oynaması izledi. Oyuncular diziyle, oyuncu arkadaşlarıyla ve hayranlarla ilgili bilgilerini kanıtladı. 

The Walking Dead oyuncularından David Morrissey, komedyen Simon Pegg ve The Late Late Show'un sunucusu James Corden bu etkinliğe sürpriz video mesajlar gönderdi. Chad Coleman, Michael Rooker, Scott Wilson ve Jon Bernthal etkinliğe sürpriz bir şekilde katılan isimlerdi. Böylece keyifli bir etkinlik geride bırakılmış oldu.

Unutmadan, ekibin hayranlarla izlediği altıncı sezonun birinci bölümü 12 Ekim Pazartesi günü 21.30'da, Amerika yayınından sadece bir gün sonra FX’te ekrana gelecek.

kaynak: variety.com


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER