Person of Interest'in 5. sezonunda neler olacak?

Person of Interest'in 5. sezonunda neler olacak?
Person of Interest, yeni bölümleriyle gelecek yıla kadar ekrana dönmeyecek. Ancak sevilen dizinin ekibi New York Comic Con'daydı. Buradaki panele Jim Caviezel, Michael Emerson, Kevin Chapman, Sarah Shai, Amy Acker, baş yazar Greg Plageman, yapımcılar Chris Fisher ve Margot Lulick ile birlikte katıldı. Katılımcılardan hiçbiri dizinin beşinci sezonda son bulup bulmayacağına açıklık getirmedi. Ancak yeni sezonda yaşanacaklarla ilgili bazı ipuçları paylaşıldı. Gelin bunlar neymiş birlikte bakalım.

Yeni bölümler, dördüncü sezon finalinin bıraktığı yerden devam edecek. Finch'in yas süreci de beşinci sezonda yer alacak.

Shaw yeni bölümlerde hikayeye geri dönecek. Onun takıma dönmesi ekiptekilerin onun için endişelenmesine neden olacak. Bu sebeple özellikle Reese biraz korumacı davranacak.

Root ve Shaw arasındaki alıştığımız güven ortamı kaldığı yerden devam edecek. Hayranların keyifle izlediği bu ilişki de varlığını sürdürecek. 

Reese'in bu sezonda gerçek aşkın peşine düşmek için pek zamanı olmayacak. Özellikle beşinci sezonun 13 bölüme düşürülmesiyle olaylar hızla gelişecek gibi görünüyor. Üstelik Reese hala Carter'ın yokluğuna alışabilmiş değil.

Greg Plageman son zamanlarda birçok dizinin "suç gerçekleşmeden suçluyu bulma" temasına yöneldiğini ancak bunu Person of Interest kadar başarılı bir şekilde yapamadıklarını dile getirdi. 

Person of Interest'in beşinci sezonuyla tam olarak ne zaman ekrana döneceği hala kesinleşmedi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER