NYCC 2015: Arrow ve The Flash için yeni sezon tanıtımları geldi

NYCC 2015: Arrow ve The Flash için yeni sezon tanıtımları geldi
New York Comic Con'un son gününde Warner Bros/DC TV paneli gerçekleşti. Bu etkinlikle Arrow ve The Flash ekipleri yer almadı ancak dizilerin yeni sezonları için uzun tanıtımlar paylaşıldı.

Bu tanıtımlarda eski sahnelerin yanı sıra gelecek bölümlerden anlar da bulunuyordu. Panel katılımcıları arasında yayın hayatına gelecek yıl başlayacak olan Legends of Tomorrow ekibi de yer alıyordu. Burada izleyeceğimiz karakterleri önceden Arrow ve The Flash'ta tanıyacağımız zaten belliydi. Bu tanıtımlarla birlikte yeni karakterleri Arrow ve The Flash'ta yeniden görüyoruz. Videolarda Sara Lance ve Ray Palmer'ın dönüşünün yanı sıra Hawkgirl, Captain Cold, Heatwave, Profesör Stein da yeniden karşımıza çıkıyor. Tüm bunlara rağmen Legends of Tomorrow'un yayına başlama tarihi hala belli değil.

Bunların haricinde Arrow'un dördüncü sezon kötüsü Damien Darhk'ı daha çok görme şansı yakalıyoruz. The Flash'taysa Teddy Sears'ın canlandırdığı Jay Garrick, başka bir dünyanın Flash'ı olduğunu ve bu dünyayı büyük tehlikeler beklediğini açıklıyor. Barry Allen'ın yeni romantik ilişkisi Patty Spivot kendine yer bulmayı başarıyor. İkinci sezonun düşmanı Zoom'u daha yakından görme fırsatı yakalıyoruz.

Arrow ve The Flash'ın yeni sezonlarını anlatan tanıtımları hemen aşağıda bulabilirsiniz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER