Teen Wolf, sezon 5B'den tanıtım geldi

Teen Wolf, sezon 5B'den tanıtım geldi
MTV'nin sevilen yapımlarından biri olan Teen Wolf, beşinci sezona kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor. Beşinci sezonun geri kalan bölümleri için uzun bir tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Bu tanıtım Teen Wolf ekibinin New York Comic Con'a katılmasıyla birlikte geldi. Yayın hayatına 2011 yılında başlayan dizi, 1985 yılında vizyona giren aynı isimdeki filme dayanıyor. Hikaye Beacon Hills'de yaşayan ve ormanda ölü bir kız ararken bir kurt adam tarafından ısırılan lise öğrencisi Scott McCall'ın dönüşümüyle başlıyor. Scott'ın bu değişimi onun ve çevresindekilerin hayatını değiştiriyordu. Bu olaylar Scott, Stiles Stilinski, Allison Argent, Lydia Martin ve Derek Hale'nin bir araya gelmesine neden oluyordu. Sezonlar ilerledikçe karakterlerin bazıları hikayeden ayrıldı ancak Teen Wolf'un öyküsü son bulmadı.

Beşinci sezonuyla haziran sonunda ekrana gelmeye başlayan dizi ağustos ayında ara vermişti. Dizi beşinci sezonun kalan bölümleriyle 5 Ocak'tan itibaren geri dönecek. Bizi oldukça karanlık bir sezon bekliyor gibi görünüyor. Paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER