Lady Gaga’lı American Horror Story: Hotel FX’te başlıyor

Lady Gaga’lı American Horror Story: Hotel FX’te başlıyor

FX'te izlenme rekorları kıran heyecanlı dizi American Horror Story’nin, yeni sezonu American Horror Story: Hotel11 Ekim Pazar 23.15'te, Amerika yayınından sadece 1 gün sonra FX ekranlarına geliyor. 

Yeni sezon çekimleri ile beraber, Lady Gaga başta olmak üzere birçok ünlü ismin oyuncu kadrosuna dahil olduğu dizi, bu sezonun en çok konuşulan ve merak edilen yapımları arasında yerini alıyor.

Merakla beklenen American Horror Story: Hotel'e damgasına vuran isim Lady Gaga'nın oyunculuğu için “Hayal ettiğim her şey ve daha fazlası. Muhteşem, tam bir profesyonel ve rolünde korkunç derecede dahi!” diyen dizinin yaratıcısı Ryan Murphy, sanatçının ve dizinin hayranlarının merakını ikiye katlıyor. Altın Küre ve Oscar ödüllü yıldızların da arasında yer aldığı, Sarah Paulson, Kathy Bates, Angela Bassett, Wes Bentley, Matt Bomer, Chloë Sevigny, Denis O'Hare, Cheyenne Jackson, Evan Peters, Finn Wittrock, Emma Roberts ve süper model Naomi Campbell gibi isimler de bu sezonun her zamankinden daha görkemli olacağını gösteriyor.

American Horror Story: Hotel, 11 Ekim Pazar günü 23.15'te, Amerika yayınından sadece 1 gün sonra FX ekranlarına geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER