Robert Kirkman, The Walking Dead'i ne zaman bitirmeyi düşünüyor?

Robert Kirkman, The Walking Dead'i ne zaman bitirmeyi düşünüyor?
Senenin ilgi uyandıran etkinliklerinden New York Comic Con 2015 perşembe günü başladı. Etkinliğin ilk gün konuklarından birisi de The Walking Dead'in yaratıcısı Robert Kirkman'dı. Kirkman, kendisiyle gerçekleştirilen röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

AMC'de ekrana gelen ve televizyonun en fazla izlenen yapımlarından biri olan The Walking Dead'in altıncı sezonuna az bir zaman kaldı. Doğal olarak Robert Kirkman'a The Walking Dead'in yeni sezonu ve geleceğiyle ilgili sorular yöneltildi. Kirkman altıncı sezonla ilgili olarak "Bu sezonda öncekilere nazaran daha fazla karakter gelişimi göreceğiz. Aynı dünyada yaşayan fakat farklı yollarda ilerleyen dolayısıyla farklı şekilde gelişme gösteren karakterler bir arada olacak." şeklinde konuştu.

Konu The Walking Dead çizgi romanlarının 150 sayıya ulaşmasına geldiğinde Robert Kirkman bu hikayeye hayatta olduğu sürece devam etmek istediğiyle ilgili şakalı bir cevap verdi. Kirkman bu düşüncesinde ne kadar ciddi bilmiyoruz. Ancak bu sözler The Walking Dead'in de uzun süre ekranlarımızda olacağına işaret ediyor gibi görünüyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER