Criminal Minds, 11. sezonuyla Dizimax Vice'de ekrana geliyor

Criminal Minds, 11. sezonuyla Dizimax Vice'de ekrana geliyor
CBS'nin uzun soluklu işlerinden Criminal Minds, Türk izleyicilerle Digiturk kanallarından Dizimax Vice'de buluşuyor.

Dizi "Bir suçluyu yakalayabilmek için, onun gibi düşünmek zorundasınız" mantığını benimseyen mesleğinde bu düşünceyi uygulayan uzman bir grubun maceralarını anlatıyor. Quantico'daki Davranış Analizi Ünitesi'nde çalışan özel bir profiler ekibinin işi suçlu beyinleri analiz etmek. Bu ekip labaratuvarda delilleri araştırmak yerine, suçluların hem suç mahallindeki hem de yaşadıkları ve çalıştıkları yerlerdeki davranışlarını inceleyerek nasıl düşündüklerini görmeye çalışıyor. Böylece suçlunun profilini çıkarıyor ve bir sonraki adımlarını tahmin ederek çözülememiş davaları çözüme ulaştırıyor.

Criminal Minds'ın on birinci sezonunda Davranış Analiz Birimi'nin ekip kadrosunda yine bir değişiklik yaşanıyor. Jennifer Love Hewitt'in hamileliği nedeniyle diziden ayrılmasının ardından, bu sezonda Aisha Tyler, Dr. Tara Lewis rolüyle diziye dahil oluyor. Dr. Lewis suçluların dünyasını analiz eden bir psikolog ve FBI tecrübesinin de yardımıyla, suçluların davranışlarını değerlendirerek cezai ehliyetlerinin olup olmadığını araştırıyor. Onun Davranış Analiz Birimi'ne katkılarını, dizinin yeni sezon bölümlerinde birlikte izleyeceğiz.

2005 yılında ekrana gelmeye başlayan bu başarılı dizide A.J. Cook, Lola Glaudini, Mandy Patinkin, Matthew Gray Gubler, Shemar Moore, Thomas Gibson gibi isimler rol alıyor.

Criminal Minds, Amerika'da 30 Eylül'de ekrana gelmeye başladı. Dizinin on birinci sezon bölümleri Türk izleyicilerle her cuma saat 22.00'de Dizimax Vice kanalında buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER