Jessica Jones'tan kısa tanıtımlar gelmeye devam ediyor

Jessica Jones'tan kısa tanıtımlar gelmeye devam ediyor
Netflix'in yeni Marvel dizisi Jessica Jones'un izleyicilerle buluşmasına az bir zaman kaldı. Netflix de kısa tanıtımlarla dizi hakkında merak yaratmaya devam ediyor.

Bu yeni dizi bir süreliğine süper kahramanlık yapan ancak yaşadıklarından sonra kahramanlığa veda eden Jessica Jones'un hikayesini anlatıyor. İnsan üstü bir gücü olan bu karakter özel dedektiflik yapmaya karar veriyor. Dizi de tam olarak bu noktada başlıyor. Marvel'ın Netflix'teki dizileri Daredevil ile başlamıştı. Jessica Jones dizisini Luke Cage ve Iron Fist gibi kahramanların hikayesi takip edecek. Sonra bu dört kahraman The Defenders'ta bir araya gelecek.

Jessica Jones karakterini Krysten Ritter canlandıracak. Ona Doctor Who'da 10. Doktor rolüyle tanıdığımız David Tennant eşlik edecek. Ancak bu sefer karşımıza kötü adam olarak çıkacak ve Kilgrave/Purple Man karakterine hayat verecek. Bu başarılı ikilinin yanı sıra dizide Mike Colter, Rachael Taylor, Carrie-Anne Moss, Eka Darville, Erin Moriarty ve Wil Traval gibi isimler rol alacak.

20 Kasım'da Netflix'te ekrana gelecek olan Jessica Jones için paylaşılan kısa tanıtımların hepsini aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER