Sherlock'tan yeni görüntüler 7 Ekim'de geliyor

Sherlock'tan yeni görüntüler 7 Ekim'de geliyor
BBC'nin başarılı yapımlarından Sherlock'un Noel özel bölümü için çok kısa bir tanıtım paylaşıldı. Bununla birlikte asıl görüntülerin 7 Ekim'de geleceğine işaret edildi.

Başrollerinde Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman'ın yer aldığı dizi son olarak 2014 yılının ocak ayında izleyiciyle buluşmuştu. Sonunda sezonları arasındaki uzun aralarla meşhur olan dizi yeni bir bölümle ekrana dönecek. Bu özel bölüm Sherlock Holmes hikayelerinin geçtiği orijinal zaman olan Victoria Dönemi'ni mesken tutacak. Dizinin baş yazarı Steven Moffat daha önce bölümle ilgili olarak "Sherlock tıpkı bildiğiniz gibi, sadece bu sefer olması gereken zamanda." şeklinde konuşmuştu. Yeni bölümle ilgili beklentiler de bu sözler çerçevesinde gelişti.

Sonunda yeniden Victoria Dönemi'nde göreceğimiz Sherlock'un özel bölümünün ne zaman ekrana geleceği henüz kesinleşmedi. Ancak yayının Noel'e yakın olması bekleniyor. İzleyicilerin uzun zamandır beklediği bölümden yeni görüntüler 7 Ekim'de Türkiye saatiyle 23.00'de paylaşılacak. Bu tarihin açıklandığı kısa tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER