Fuller House dizisinde rol alacak çocuk oyuncular belli oldu

Fuller House dizisinde rol alacak çocuk oyuncular belli oldu
Bizim Ev ismiyle tanıdığımız Full House dizisinin, Fuller House adıyla Netflix'te ekrana geri döneceği aylar önce belli olmuştu. Şimdi de D.J  ve Kimmy'nin çocuklarına kimlerin hayat vereceği ortaya çıktı.

Full House dizisinde daha genç bir kızken tanıdığımız D.J. artık bekar bir anne olacak. Bu karakteri yine Candace Cameron Bure canlandıracak. Andrea Barber de ona Kimmy Gibler rolüyle eşlik edecek. İki kadın çocuklarını birlikte yetiştirmeye çabalayacak.

Michael Campion, D.J'yin büyük oğlu olan Jackson'a hayat verecek. Babasının yokluğunu kabullenme zorluğu çeken Jackson, oldukça yaramaz bir çocuk olacak. Ayrıca Jesse Dayı'ya özenen bu ufaklığın karşı cinsle arası iyi olacak.

D.J'yin diğer oğlu Max'i de Elias Harger canlandıracak. Dedesi Danny'yi kendisine rol model kabul eden Max, oldukça zeki bir çocuk olacak.

Son olarak Soni Nicole Bringas de Kimmy'nin kızı Ramona olarak karşımıza çıkacak. Ramona, babasının evden ayrılmasından annesi Kimmy'yi sorumlu tutacak. 

Candace Cameron Bure karakteri D.J'yi "O artık tam zamanlı bir anne. Artık genç bir kız değil ama hala çok eğlenceli bir karakter. Ancak bir yandan kocası olmadan çocuklarını kontrol altında tutması gerek.  Bu yüzden aynı zamanda disiplinci olması gerekiyor." sözleriyle tanımlıyor. 

Fuller House, yeni karakterler ve maceralar vaat eden bölümleriyle 2016 yılı içinde Netflix üzerinden yayımlanacak. Şimdilik dizinin tam yayın tarihi belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER