İkinci Dünya Savaşı Özel Gösterimleri Nat Geo ekranlarına geliyor!

İkinci Dünya Savaşı Özel Gösterimleri Nat Geo ekranlarına geliyor!

National Geographic Channel ekranlarında daha önce hiç ekrana gelmemiş, yüksek kalitede renklendirilmiş arşiv videoları ve ses kayıtları ile İkinci Dünya Savaşı’nın 76. yıl dönümüne özel olarak hazırlanan belgesel seri İkinci Dünya Savaşı Özel Gösterimi, 3 Ekim’de her Cumartesi20.00 ve 21.00 olmak üzere farklı belgesellerin iki bölümüyle ekranlardaki yerini alıyor.

1939-1945 yılları arasındaki savaş döneminde birçok milletin yaşadığı acı günlerin, ordu stratejilerinin, terk edişlerin ve zaferlerin perde arkasını, farklı görsel ve işitsel dokümanların yeni teknolojilerle daha anlaşılır hale getirilerek izleyiciye sunulduğu İkinci Dünya Savaşı Özel Gösterimi, Hitler’in Son Yılı, Hitler’in Ölüm Ordusu, Ben Olsam Denemezdim, Teslimiyet, Nazi Denizaltıları gibi 2. Dünya Savaşı’nı detaylı olarak inceleyebileceğimiz belgesellerle National Geographic Channel ekranlarına ilk kez geliyor.

İkinci Dünya Savaşı Özel Gösterimi3 Ekim’den itibaren her Cumartesi günü, iki bölüm olmak üzere 20.00 ve 21.00’da National Geographic Channel ekranlarında başlıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER