Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Kenan Çoban sürprizi..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Kenan Çoban sürprizi..
Yapımcılığını Raci Şaşmaz’ın üstlendiği, başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın paylaştığı, yönetmenliğini Onur Tan'ın yaptığı Atv'nin yeni sezon dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı ''Abdülhey'' karakteriyle fenomen olan Kenan Çoban'ı ilk kez bu akşam yani dizinin 4. bölüm finalinde gördük. Hızır'ın koğuşuna giren karakter, fragmandan anladığımız kadarıyla pek de hayırlara vesile olmak için gelmedi.

Pisi-pisi-kopatım!


Psikopat Fahri, etrafındaki insanlar tarafından psikopat diye tarif edilen fakat yanında olan adamlara son derece sadık, kendi canını tehlikeye atabilecek kadar vefalı, bir o kadar da görev adamı. Bir süre hapiste yatmış iyi bir gözlemci. Bu gözlemleri sonucunda iyinin kötünün ayırdına varabilen, insanlara buna  göre tavır takınan ve tavrını gizlemeyen, sözünü esirgemeyen biri. Hızır ile hikayesinin nasıl gelişip, büyüyeceğini merakla bekliyoruz. Kenan Çoban'a hoş geldin der, yeni yolculuğunun keyifli olmasını dileriz.


Ayrıca dün gece bölümün başında hikayeye dahil olan Turgay Tanülkü (Şahin Ağa) de senaryoya yeni bir soluk getirdi. Oyuncuların kadroya dahil olması hayranlarını heyecanlandırdı. İlk bölümünden itibaren hem reytinglerde hem de sosyal medyada büyük başarı yakalayan dizide Kenan Çoban, psikopatı canlandıracak. Turgay Tanülkü ise ömrünün neredeyse yarısını hapiste geçirmiş eski bir kabadayıyı oynuyor.

Şahin Ağa ömrünün neredeyse yarısını hapiste geçirmiş, eski usul bir adam. Uzun süre yaşadığı hapishane hayatına alışmış, dışarıdaki düzene ayak uydurmak zorunda kalmak ona zor gelir. O şahsına münhasır kişiliğiyle asla birilerinin adamı olamayacak bir karakter. Eski otoritesi hiç sarsılmamış, etrafı tarafından sevilen sayılan, adaletten ayrılmayan bu yüzden sözü kanun bilinen biri. Turgay Tanülkü'ye de hoş geldin der, başarılar dileriz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER