Empire 2. sezon reytingleri uçtu

Empire 2. sezon reytingleri uçtu
Fox'un en çok konuşulan yapımı olan Empire'nin yeni sezon ilk bölümü izlenme oranlarında adından söz ettirmeye devam ediyor. 

Nielsen'in açıkladığı verilere göre, Empire'nin ikinci sezonunun ilk bölümü 6.5 reyting ve 20 share ile birlikte 16 milyon izleyiciye ulaşmıştı. DVR (kaydedip sonradan izleme) ve VOD (izlediğin kadar öde) sisteminden gelen izlenme oranlarıyla dizinin yeni bölüm izlenme oranları 22.5 milyona ulaştı. Bu izlenme ölçümleri bölümün yayınını takip eden üç gün içinde Hulu ve Fox.com siteleri üzerinden gerçekleştirildi. 

Bunun yanı sıra Empire ikinci sezonun ilk bölümüyle ekrana geldiği sırada dizi hakkında 1.3 milyon tweet atılmıştı. Bu da Empire'yi Twitter'da bir saat uzunluğundaki diziler arasında en fazla konuşulan yapım yaptı. Dizi böylece adını Twitter tarihine altın harflerle kazımış oldu.

Empire, ikinci sezonuyla Amerika'da çarşamba günleri Fox'ta ekrana geliyor. Ülkemizde de Amerika'dan tam 24 saat sonra perşembe günleri 20.15'te Fox Life'ta izleyicilerle buluşuyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER