The X-Files: 2 fragman birden geldi

The X-Files: 2 fragman birden geldi
Yeniden ekrana döneceği belli olduğundan beri tanıtımları bile merakla beklenen The X-Files için iki tanıtım birden yayımlandı.

Bu fragmanlar Fox'ta ekrana gelen Gotham ve Minority Report dizilerinden sonra yayımlandı. Dizinin yeni bölümleri de tıpkı daha önce olduğu gibi gizem ve paranoya vaat ediyor. David Duchovny ve Gillian Anderson dizinin başrollerinde yer alırken, Mitch Pileggi ile William B. Davis de hikayeye geri dönüyor. Mulder bu tanıtımlarda araştırmalarının 2002 yılında durdurulduğunu ancak şahsi merakının asla bitmediğini dile getiriyor. 

Dizinin yeni bölümlerinde ayrıca Joel McHale (Community), Robbie Amell (The Flash), Lauren Ambrose (Six Feet Under), Annabeth Gish (The Bridge), Annet Mahendru (The Americans), Rhys Darby (Flight of the Conchords) ve Kumail Nanjiani (Silicon Valley) konuk olacak.

The X-Files, altı bölümlük kısa macerasına "My Struggle" isimli bölümle 24 Ocak'ta Fox ekranlarında başlayacak. Ancak dizinin ilk gösterimi ondan da önce MIPCOM 2015'te gerçekleştirilecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER