Parkta terk edilen iki kardeşin babaları 14 yıl sonra Müge Anlı'da bulundu!

Parkta terk edilen iki kardeşin babaları 14 yıl sonra Müge Anlı'da bulundu!
Efe kardeşler (Hülya-Mahmut) 2001 yılında anneleri tarafından Hülya 6, Mahmut ise 5 yaşındayken ellerine bir not sıkıştırılarak Aydın’da bir parka terk edilmişti.

Aradan geçen 14 yılda Hülya ve Mahmut tek başlarına hayatla mücadele ediyordu. Fakat her zaman içlerinde bir eksiklik olduğunu aile hasreti çektiklerini de unutmuyorlardı. Bu eksikliğe daha fazla dayanmak istemeyen kardeşler Mardin’den İstanbul’a gelerek Müge Anlı ve ekibinden yardım istediler. Müge Anlı ve ekibinin araştırmaları sonucunda 14 yıldır görmedikleri babaları canlı yayına bağlanarak Hülya ve Mahmut’un kendi çocukları olduğunu onları yıllarca aradığını fakat bulamadığını dile getirdi. Çocuklarına kavuşan sevinçli baba Müge Anlı ve ekibine defalarca teşekkür etti.

Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya yeni sezonda da devam edecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER