İlişki Durumu Karışık, bu cumartesi de reyting listesinin lideri oldu

İlişki Durumu Karışık, bu cumartesi de reyting listesinin lideri oldu
Cumartesi günü her yerde in cin top oynarkenİlişki Durumu: Karışık”, seyircisini yine ekran başına kilitlemeyi başardı. 12. bölümüyle de herkesin beğenisini toplayan “İlişki Durumu: Karışık”, tüm kategorilerde birinciliği göğüsledi.
 
AYŞEGÜL MAHPUS AĞASI OLDU!
İlişki Durumu: Karışık’ın 12. bölümünde; Ayşegül’ün eve giren hırsızı yerle bir ettiği ve hayal dünyasında mahpushaneye düştüğü eğlenceli sahneler bölüme damgasını vurdu!
 
Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan  “İlişki Durumu : Karışık”ta, neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak.Başrollerinde; Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.
 
ZİRVEYE YERLEŞTİ!
Yayınlandığı ilk gün itibariyle ekran başında olanlara kendini izletmeyi başaran “İlişki Durumu: Karışık”, reyting sıralamasında bu hafta da zirveye oturdu. “İlişki Durumu: Karışık”, Total’de 5.63 izlenme oranı (rating), 20.59 izlenme payı (share) ile, AB’de ise 4.29 izlenme oranı (rating), 17.44 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER