NCIS: L.A, 7. sezonuyla Dizimax Vice'da başlıyor

NCIS: L.A, 7. sezonuyla Dizimax Vice'da başlıyor
Deniz Kuvvetleri Kriminal Araştırma Servisi'nin Los Angeles ayağı olan OSP (Office of Special Projects) bölümünü konu eden NCIS: L.A. şimdi de Digiturk ekranlarına geliyor.

Karşımızda ulusun güvenliği için tehdit oluşturan, tehlikeli ve bir türlü ele geçirilemeyen suçluları yakalamakla yükümlü, gizli görevdeki bir grup ajan var. Özel Ajan “G” Callen, suçluların yer altındaki dünyasına sızmak için kılıktan kılığa giriyor. Ona Sam Hanna, adrenalin tutkunu Kensi Blye, Operasyonel Psikolog Nate Getz, Dominic Vail ve Henrietta “Hetty” Lange eşlik ediyor.

Bir önceki sezonu Rusya'da gizli bir operasyona katılarak kapatan NCIS: LA ekibi, bu sıradan Callen'ın babasıyla ilgili yeni bilgiler edinmesine şahit olmuştu. Dizinin yeni sezonunda Callen gizli bir görev için kimse haber vermeden ortadan yok olacak. Bu görevin Rusya operasyonuyla bağlantısı olması bekleniyor. Bu başarılı polisiye yapımda Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Barrett Foa, Linda Hunt ve LL Cool gibi isimler rol alıyor.

Sezonlardır ilgi uyandırmaya devam eden NCIS: L.A. yedinci sezonuyla Digiturk'ün Dizimax Vice kanalında ekrana gelecek. Diziyi 29 Eylül'den itibaren her salı 21.00'de izleyebilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER