Hawaii Five-O macerasına Digiturk'te devam ediyor

Hawaii Five-O macerasına Digiturk'te devam ediyor
Sevilen polisiye yapımlardan biri olan Hawaii Five-0, altıncı sezonuyla Digiturk kanallarından Dizimax Vice ekranlarında olacak.

Hawaii Five-0, yayına verdiği 42 yıllık aranın ardından 2010'da geri dönmüştü. Yeni karakterlerle yola devam eden dizide Dedektif McGarrett, babasının cinayetini araştırmak üzere Oahu'ya dönüyor. Ancak Hawaii Valisinin kurulacak yeni ekibin lideri olması için kendisini ikna etmesi üzerine adada kalıyor. Burada kendi kurallarını uygulama konusunda da tam yetki alıyor. Karşılığında da yörenin en azılı suçlularını adalete teslim etmeyı kabul ediyor. Chin Ho Kelly, Danny Williams ve Kono kurulan bu özel timde McGarrett'a eşlik ediyor. Dizinin başrollerindeyse Scott Caan, Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim ve Grace Park yer alıyor.

Ekip beşinci sezon finalini, adayı atom bombası tehlikesinden kurtardıkları heyecan dolu bir bölüm ile yapmışlardı. Catherine'in Kono'nun düğünü için adaya gelmesi ide Steve için büyük bir sürpriz olmuştu. Yeni sezon, Steve ile Catherine'in ilişkilerine odaklanan bir bölümle açılışını yapacak. Chin'i rahatsız eden bir karşılaşmanın etkileri de yeni sezonda kendisini gösterecek.

Macerasına altıncı sezonuyla devam edecek olan Hawaii Five-0'nun yeni bölümleri 28 Eylül'den itibaren pazartesi günleri saat 21.00'de Dizimax Vice ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER