Jon Hamm, Emmy Ödülü'nü böyle kabul etti

Jon Hamm, Emmy Ödülü'nü böyle kabul etti
Şimdiye kadar Mad Men dizisiyle tam sekiz kez Emmy Ödülü'ne aday gösterilen ancak bu seneye kadar ödülü kazanamayan Jon Hamm sonunda muradına erdi. Pazar günü sahiplerini bulan 67. Emmy Ödülleri'nde Drama Dizisinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kucakladı. Ancak oyuncunun sahneye çıkış biçimi olay oldu.Ekrana veda eden Mad Men dizisinin başrolünde yer alan Jon Hamm, oyunculuk kariyer boyunca toplamda 16 Emmy adaylığı kazandı. Bunlardan 8'ini Mad Men, geri kalanınıysa 30 Rock ve Unbreakable Kimmy Schmidt gibi dizilerle elde etti. Ancak şimdiye kadar Emmy Ödülü'nü evine götürmeyi başaramamıştı.

Pazar günü 67. kez sahiplerini bulan Emmy Ödülleri'nde Jon Hamm sonunda Drama Dizisinde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü. Bunca adaylığın ardından gelen zafer sebebiyle midir bilinmez, Hamm merdivenleri kullanmamaya karar verdi. Sahneye yukarıdaki gifte gördüğünüz ilginç şekilde çıktı. Ardından bu ödülü kazanmasına yardımcı olan isimlere bir bir teşekkür etti.

Elbette oyuncunun sahneye çıkış biçimi şaşkınlıkla karşılandı. Hem tören alanında bulunanlar hem de izleyiciler onun bu hareketinin arkasındaki nedeni sorguladı. Ancak şimdiye kadar bu hareketin sebebi açıklanmadı. Bu sebeple de herkes kendi yorumunu yapmaya devam ediyor. En fazla kabul gören düşünceyse zaferin 16 koca adaylığın ardından gelmiş olması...

Jon Hamm'in sahneye çıkışını ve kabul konuşmasını hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER