Kiralık Aşk, özel bölümüyle ekrana geliyor!

Kiralık Aşk, özel bölümüyle ekrana geliyor!
Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve  Nergis Kumbasar’ın paylaştığı Kiralık Aşk, bu hafta özel bölümüyle ekrana geliyor.
 
Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi'nin yazdığı, Kiralık Aşk’ın yönetmen koltuğunda ise Metin Balekoğlu oturuyor.
 
Cuma günü ekrana gelecek özel bölümde; Şirket gezisi tüm hızıyla devam ediyor. Kalabalığın içinde, her fırsatta birbirine bakan iki çift göz… Ömer’le Defne… Ah bir baş başa kalabilseler… Birbirlerine söyleyecekleri o kadar çok şey var ki… Ancak başta Sinan olmak üzere diğer herkes durumu zorlaştıracak anlaşılan. Yaşadıkları onca şeyden sonra birbirlerine karşı açık olmaya karar veren ikili, bu geziyi bir aksilik olmadan atlatabilecek mi acaba?
 
Ömer ve Defne herkesten uzakta ve baş başa. Kimse nerede olduklarını bilmiyor. Dünyadan tamamen koptular. Kendileri için zamanı dondurdular. Konuşacakları, paylaşacakları o kadar çok şey var ki. O kadar uzun zaman hasret kaldılar ki birbirlerine. Onları merak eden gözlerden uzakta, hiç kimseyi düşünmeden aşklarını yaşıyorlar. 

Kiralık Aşk, özel bölümüyle 25 Eylül Cuma günü saat: 20:00'de Star Tv'de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER