Behind Enemy Lines dizi oluyor

Behind Enemy Lines dizi oluyor
2001 yılında vizyona giren Behind Enemy Lines de televizyona uyarlanan sinema yapımlarının arasına katılıyor. Yapılan haberlere göre Fox, filmin hikayesini dizileştirme çalışmalarına başladı.

Amerikan televizyonundaki dizilerin sayısı son yıllarda büyük bir patlama gösterdi. Buna Netflix ve Amazon gibi online platformların da orijinal yapımlar üretme çabası eklenince Amerikan dizilerinin sayısında büyük bir artış yaşandı. Bu çoğalmayla birlikte de orijinal fikir kıtlığı yaşanmaya başladı. Bu yüzden de kanallar ve yapımcılar çizgi roman, kitap ve film uyarlamalarına yönelmeye başladı. Son zamanlarda birçok sinema filminin dizi olarak ekrana geleceği haberini duyuyoruz. Bu furyaya son olarak Owen Wilson ve Gene Hackman'ın başrollerinde yer aldığı Behind Enemy Lines katıldı.

Homeland ve Chicago Fire gibi başarılı yapımlarla adını duyuran Jeffrey NachmanoffBehind Enemy Lines'ın televizyon versiyonu üzerinde çalışıyor. Nachmanoff'un diziye hem senarist hem de yönetmen olarak görev yapacağı söyleniyor. Dizinin esin kaynağı olarak kullanacağı orijinal Behind Enemy Lines filmi gizli görev sırasında Latin Amerika ormanlarına düşen ve burada hayatta kalmaya çabalayan Amerikan askerlerini konu ediyordu.

Şimdilik bu yapımda kimlerin rol alacağı ya da çekimlerin ne zaman başlayacağı bilinmiyor. Gelişmeler duyuruldukça sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER