Emmy Ödülleri 2015'te teknik dalda kazananlar belli oldu

Emmy Ödülleri 2015'te teknik dalda kazananlar belli oldu
Reality Programı ya da Yarışmada En İyi Sunucu
Jane Lynch, “Hollywood Game Night”

En İyi Planlı Reality Programı
“Shark Tank”

En İyi Plansız Reality Programı
“Deadliest Catch”

En İyi İnteraktif Program
“Last Week Tonight With John Oliver”

En İyi Senaryosuz Program Yönetimi
Alex Gibney for “Going Clear: Scientology And The Prison Of Belief” 

En İyi Senaryosuz Program Yazımı
Alex Gibney for “Going Clear: Scientology And The Prison Of Belief” 

Komedi Dizisi ya da Varyete Programda En İyi Dublör Koordinasyonu
Brooklyn Nine-Nine • FOX 

Drama Dizisi, Mini Dizi ya da TV Filminde En İyi Dublör Koordinasyonu
Game Of Thrones • HBO

Yardımcı Oyuncuda En İyi Özel Efekt
American Horror Story: Freak Show • Edward Mordrake, Part 2 

En İyi Görsel Efekt
Game Of Thrones • The Dance Of Dragons • HBO

Mini Dizi ya da TV Filminde En İyi Ses Miksajı
Bessie • HBO • HBO Films

Komedi ya da Drama Dizisinde (Yarım Saatlik) En İyi Ses Miksajı
Modern Family • Connection Lost • ABC

Komedi ya da Drama Dizisinde (Bir Saatlik) En İyi Ses Miksajı
Game Of Thrones • Hardhome • HBO 

Senaryosuz Programda En İyi Ses Miksajı
Foo Fighters: Sonic Highways • Seattle • HBO 

Varyete Programda veya Özel Yayında En İyi Ses Miksajı
The Saturday Night Live 40th Anniversary Special • NBC • SNL Studios

Belgeselcilikte Üstün Başarı
“Citizenfour”

En İyi Bilgilendirici Seri ya da Özel Yayın
“Anthony Bourdain Parts Unknown”

En İyi Belgesel ya da Senaryosuz Seri
The Jinx: The Life And Deaths Of Robert Durst

En İyi Belgesel ya da Senaryosuz Özel Yayın
Going Clear: Scientology And The Prison Of Belief

En İyi Varyete Özel Program
“The Saturday Night Live 40th Anniversary Special”

Komedi Dizisinde En İyi Erkek Konuk Oyuncu
Bradley Whitford, “Transparent”

Mini Dizi, TV Filmi ya da Özel Yayında En İyi Oyuncu Seçimi
Laura Rosenthal ve Carolyn Pickman - “Olive Kitteridge” - HBO

Drama Dizisinde En İyi Oyuncu Seçimi
Nina Gold, Robert Sterne ve Carla Stronge - “Game Of Thrones” - HBO

Komedi Dizisinde En İyi Oyuncu Seçimi
Allison Jones, Meredith Tucker ve Pat Moran - “Veep” - HBO

En İyi Özel Sınıf Program
Sweeney Todd: The Demon Barber Of Fleet Street

En İyi Senaryosuz Kısa Program
A Tribute To Mel Brooks

En İyi Canlı ve Kısa Eğlence Programı
Between Two Ferns With Zach Galifianakis: Brad Pitt

En İyi Kareografi
Dancing With The Stars • Elastic Heart • ABC • BBC Worldwide Productions
ve
So You Think You Can Dance • Wave / When I Go / Wind Beneath My Wings • FOX 

En İyi Seslendirmen
Peter Coyote - “The Roosevelts: An Intimate History”

En İyi Reklam
#LikeAGirl – Always 

Komedi Dizisinde En İyi Kadın Konuk Oyuncu
Joan Cusack, “Shameless”

Senaryosuz (Tek veya Çok Kameralı) Programda En İyi Ses Düzenlemesi
Foo Fighters: Sonic Highways • Seattle • HBO

Dizide En İyi Ses Düzenlemesi
Game Of Thrones • Hardhome • HBO • HBO Entertainment

Mini Dizi, TV Filmi ya da Özel Yayında En İyi Ses Düzenlemesi
Houdini • Night 1 • HISTORY 

Varyete Özel Programda En İyi Işık Dizaynı ve Kontrolü
Super Bowl XLIX Halftime Show Starring Katy Perry • NBC

Varyete Programda En İyi Işık Dizaynı ve Kontrolü
The Voice • Episode 818A • NBC 

Dizide En İyi Teknik Yönetim, Kamera Çalışması ve Video Kontrolü 
Saturday Night Live • Sunucu: Taraji P. Henson • NBC

Mini Dizi, TV Filmi ya da Özel Yayında En İyi Teknik Yönetim, Kamera Çalışması ve Video Kontrolü 
The Oscars • ABC 

En İyi Karakter Seslendirme Performansı
Hank Azaria - The Simpsons “The Princess Guide”

En İyi Animasyon Program
“Over The Garden Wall”

En İyi Kısa Animasyon Program
“Adventure Time”

En İyi Çocuk Programı
Alan Alda And The Actor Within You: A YoungArts Masterclass

En İyi TV Filmi
Bessie

Mini Dizi ya da TV Filminde En İyi Kurgu (Tek Kameralı)
Olive Kitteridge • Security • HBO 

Drama Dizisinde En İyi Kurgu (Tek Kameralı)
Game Of Thrones • The Dance Of Dragons • HBO

Komedi Dizisinde En İyi Kurgu (Çoklu Kameralı)
The Big Bang Theory • The Comic Book Store Regeneration • CBS

Komedi Dizisinde En İyi Kurgu (Tek Kameralı)
Silicon Valley • Two Days Of The Condor • HBO 

Drama Dizisinde En İyi Konuk Kadın Oyuncu
Margo Martindale, “The Americans”

Tek Kameralı Dizilerde En İyi Saç Stili
Downton Abbey • Episode 6 • PBS 

Çok Kameralı Yapımlarda En İyi Saç Stili
Saturday Night Live • Sunucu: Martin Freeman • NBC 

Mini Dizi ya da TV Filminde En İyi Saç Stili
American Horror Story: Freak Show • FX Networks

En İyi Orijinal Şarkı ve Sözler
Inside Amy Schumer • Cool With It / Şarkı Adı: Girl You Don’t Need Make Up • Comedy Central

Mini Dizi, TV Filmi ya da Özel Yayın İçin En İyi Müzik Bestesi
Bessie • HBO • HBO Films

Dizi İçin En İyi Müzik Bestesi
House Of Cards • Chapter 32 • Netflix 

En İyi Müzik Yönetimi
Stevie Wonder: Songs In The Key Of Life – An All-Star GRAMMY Salute • CBS

Varyete, Senaryosuz veya Realitiy Program Türlerinde En İyi Prodüksiyon Dizaynı
“Portlandia” — Tyler Robinson, Schuyler Telleen ve Katherine Isom- Portlandia “Dead Pets” 

Senaryolu Yapımlarda En İyi Prodüksiyon Dizaynı (Yarım saat veya daha kısa)
“Silicon Valley” — Richard Toyon, L.J. Houdyshell ve Jenny Mueller - Silicon Valley “Sand Hill Shuffle”

Dönem Yapımlarında En İyi Prodüksiyon Dizaynı (Bir saat ya da daha uzun)
Boardwalk Empire” — Bill Groom, Adam Scher ve Carol Silverman - Boardwalk Empire
ve
The Knick” — Howard Cummings, Henry Dunn ve  Regina Graves - The Knick “Method And Madness

Çağdaş veya Fantazi Progtramlarında En İyi Prodüksiyon Dizaynı (Bir saat ya da daha uzun)
“Game of Thrones” — Deborah Riley, Paul Ghirardani ve Rob Cameron - “High Sparrow” 

Varyete Programda veya Özel Yayında En İyi Kostüm
Drunk History “Hollywood” ∙ Comedy Central
ve
Super Bowl XLIX Halftime Show Starring Katy Perry ∙ NBC

Mini Dizi, TV Filmi ya da Çağdaş Yapımda En İyi Kostüm
Transparent 

Mini Dizi, TV Filmi, Dönem ya da Fantazi Yapımlarında En İyi Kostüm
American Horror Story: Freak Show • Monsters Among Us • FX Networks

Çok Kameralı Dizilerde En İyi Sinematografi
Mike & Molly • Checkpoint Joyce • CBS

Tek Kameralı Dizilerde En İyi Sinematografi
Boardwalk Empire • Golden Days For Boys And Girls • HBO 

Senaryosuz Yapımlarda En İyi Sinematografi
Virunga • Netflix 

Reality Programında En İyi Sinematografi
Deadliest Catch • A Brotherhood Tested • Discovery Channel 

TV Filmi ya da Mini Dizide En İyi Sinematografi
Bessie • HBO • HBO Films

Senaryosuz Programlarda En İyi Görüntü Düzenlemesi
The Jinx: The Life And Deaths Of Robert Durst • Chapter 1: A Body In The Bay • HBO 

Varyete Programda En İyi Görüntü Düzenlemesi
The Colbert Report • Farewell Colbert • Comedy Central 

Reality Programında En İyi Görüntü Düzenlemesi
Deadliest Catch • A Brotherhood Tested • Discovery Channel 

Drama Dizisinde En İyi Erkek Konuk Oyuncu
Reg E. Cathey, “House of Cards”

Dizide, Mini Dizide, Özel Yayında ya da TV Filminde En İyi Prostetik Makyaj
American Horror Story: Freak Show • FX Networks

Çok Kameralı Dizide veya Özel Yayında En İyi Makyaj
The Saturday Night Live 40th Anniversary Special • NBC 

Tek Kameralı Dizide En İyi Makyaj
Game Of Thrones • Mother’s Mercy • HBO • HBO Entertainment 

Mini Dizi ya da TV Filminde En İyi Makyaj
American Horror Story: Freak Show • FX Networks

En İyi Açılış Müziği
Transparent 

En İyi Dizi Açılışı
Manhattan • WGN America 

Varyete Programda En İyi Yönetmen
Don Roy King, The Saturday Night Live 40th Anniversary Special 

Varyete Programda En İyi Yazım
Louis C.K., Louis C.K.: Live At The Comedy Store

BUNLARI DA SEVERSİN

DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 5
DİZİ-YORUM : SEZON 3 , Bölüm 81
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 57
DİZİ-YORUM : SEZON 3 , Bölüm 81
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 8
DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 42
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER