Empire yeni sezonu ile Eylül’de FOXLIFE’ta başlıyor!

Empire yeni sezonu ile Eylül’de FOXLIFE’ta başlıyor!
Empire’ın 2. sezonu sarsıcı hikayesi ile 24 Eylül Perşembe günü 20.15’te, Amerika yayınından 1 gün sonra FOXLIFE ekranlarında.

Reyting üstüne reyting alarak yayınlandığı her gün daha fazla izleyiciye ulaşan Empire, 2. sezonuyla Amerika yayınından 1 gün sonra FOXLIFE ekranlarında başlıyor. Oscar adayı Terrence Howard ve Taraji P. Henson’ın yaratıcı oyunculuk becerilerini sergiledikleri Empire’ın 2. sezonunda entrikalar daha da karışık bir hal alıyor. Kardeşler arası çekişme, imparatorluk adına kendilerinden ödün vererek girdikleri mücadele, Empire 2. sezonunda kaldığı yerden devam ediyor. İlk sezon finalinde Lucious’un (Terrence Howard) hapse girmesi sonucu ipleri eline alan Cookie’nin (Taraji P. Henson) hükümdarlığının nelere sebep olacağı izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.
İlk sezonunda birçok ünlü ismin konuk olduğu Empire, 2. sezonda da sürpriz isimlerle izleyicinin karşısına çıkıyor. Oprah WinfreyLenny KravitzChris RockAlicia Keys,Naomi Campbell ve Marisa Tomei gibi müzik dünyasından televizyon dünyasına, modadan sinemaya birçok ünlü ismin yer alacağı 2. sezonda daha fazla entrika ve daha fazla çekişme FOXLIFE ekranlarında devam ediyor. Dizinin 2. sezon müzikleri yine hip-hop dünyasının başarılı ismi Timbeland’e ait.

Entrikalarla dolu Empire2. sezonuyla 24 Eylül Perşembe günü 20.15’te FOXLIFE’ta izleyicilerle buluşuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER