Limitless ülkemizde 23 Ekim'de başlıyor

Limitless ülkemizde 23 Ekim'de başlıyor
Sinemadan televizyona uyarlanan yapımların arasına bir yenisi daha ekleniyor. Limitless filminde başlayan hikaye farklı bir ana karakterle birlikte CBS'nin yeni dizisinde devam ediyor. Bu ilgi uyandıran yapım ülkemizde de Fox Crime'de ekrana gelecek.

Limitless filminin başrol oyuncusu olan Bradley Cooper'ın yapımcıları arasında yer aldığı bu yeni proje Brian Sinclair karakterine odaklanıyor. NZT-48 isimli uyuşturucu madde girdiği hayatları baştan aşağı değiştirmeye devam ediyor. Bu uyuşturucuyu kullanmaya başlayan Brian, zihnini daha etkili bir şekilde kullanabildiğini, imkansız olduğuna inandığı şeyleri yapabildiğini fark ediyor. Tabii onda yaşanan bu büyük değişimi tek fark eden kendisi olmuyor. NZT-48'in peşinde olan FBI da durumun farkına varıyor. Ancak onun bu gelişen zekasını kendileri için kullanmaya karar veriyorlar.

Dizide Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Mary Elizabeth Mastrantonio ve Hill Harper gibi isimler rol alıyor. Hem Limitless filminde ana karakter olarak izlediğimiz hem de bu projeyi ekrana taşıyan isimlerden biri olan Bradley Cooper da yine Eddie Morra karakteriyle karşımıza çıkıyor.

İlgi uyandırmayı başaran dizi 22 Eylül'den itibaren yayın hayatına başlayacak. Ülkemizde de 23 Ekim'den itibaren Fox Crime ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER