Limitless'te Dexter buluşması yaşanacak

Limitless'te Dexter buluşması yaşanacak
Desmond Harrington, yeni CBS dizisi Limitless'te rol alacak. Bu gelişme de daha önce Dexter'da birlikte rol alan Jennifer Carpenter ve Desmond Harrington'u yeniden bir araya getirecek.

Aynı isimli filmin devam niteliğinde olan Limitless, NZT-48 isimli uyuşturucu maddenin başka birinin eline geçmesini konu edecek. Brian Sinclair, NZT'nin beyin geliştirici özelliğini keşfedecek. FBI da bu olağanüstü yeteneklere sahip olan adamı zorlu davaları çözmek için kullanmaya başlayacak. İlgi çeken dizide Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Mary Elizabeth Mastrantonio ve Hill Harper rol alıyor. Ayrıca orijinal Limitless filminde başrolde izlediğimiz Bradley Cooper da arada sırada dizide görünecek.

Daha önce Gossip Girl, The Astronaut Wives Club gibi yapımlarda rol alan Harrington, dizide FBI SWAT ekibinden özel ajan Casey Rooks'u canlandıracak. Dövüş sanatlarında, mücadele sporlarında ve meditasyonda usta olan Casey'den Brian'a temel eğitim vermesi istenecek. Brian'ın NZT yardımıyla bu kadar hızlı gelişme kaydetmesini kıskanan Casey, onu daha yakından gözlemeye başlayacak. Ancak onun da ufak bir sırrı olacak: Patronu ajan Rebecca Harris'le olan gizli ilişkisi. Rebecca karakterine de Jennifer Carpenter hayat verecek. Böylece Carpenter ve Harrington televizyonda yeniden bir çifte hayat vermiş olacak.

Yazarımız Pelin Özuludağ, CBS'in Los Angeles'te 9 Ağustos'ta düzenlediği; dizinin başrol oyuncularından Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Craig Sweeny, Hill Harper ve Mary Elizabeth Mastrantonio'nun da katıldığı yeni sezon lansman toplantısını sizin için izledi. Çok özel açıklamalar ve detayları derledi. Çok yakında okuyacaksınız.

Sinemadan televizyona uyarlanan yapımlardan biri olan Limitless, yayın hayatına 22 Eylül'de başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER