Zoo'nun reytingleri toparlıyor mu?

Zoo'nun reytingleri toparlıyor mu?
CBS'te bu yaz ekrana gelmeye başlayan Zoo'nun reytingleri geçtiğimiz haftaki bölümüyle dibe vurmuştu. Bu da dizinin takipçilerinin ikinci sezon onayı konusunda endişelenmesine neden olmuştu. Zoo, bu hafta reyting konusunda biraz toparlamış görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde Murmuration isimli bölümüyle ekrana gelen dizi, 6.3 milyon kişi tarafından izlendi. Bu da reyting oranlarının 1.1'e yükselmesini sağladı. Zoo'nun geçen haftaki bölümünü 5.8 milyon kişi izlemişti. Bu hafta gerçekleşen %7'lik yükseliş, dizinin ikinci sezon onayı alması yolunda önemli bir gelişme olarak görülüyor.

Öte yandan aynı saatlerde ekrana gelen America’s Got Talent'ı (NBC) 10.2 milyon, Hollywood Game Night'i (NBC) 4.4 milyon5th Grader'i (Fox) 2.4 milyon ve Extreme Weight Loss'u (ABC) 2.3 milyon kişi izledi. Bu izlenme oranlarına göre Zoo gecenin en fazla izlenen ikinci yapımı olmayı başardı.

Zoo, "Emotional Contagion" isimli yeni bölümüyle 1 Eylül'de devam edecek. Dizinin yeni bölümü Amerika'dan bir gün sonra FX Türkiye'de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER