Lily Rabe, Wizard of Lies'in oyuncu kadrosuna katıldı

Lily Rabe, Wizard of Lies'in oyuncu kadrosuna katıldı
HBO'da ekrana gelecek ve büyük bir dolandırıcı olan Bernie Madoff'un hikayesini anlatacak olan Wizard of Lies filminde Lily Rabe'nin de rol alacağı açıklandı.

Başrollerinde Robert De Niro ve Michelle Pfeiffer gibi isimlerin rol alacağı bu televizyon filmi dolandırıcı ve eski bir borsacı olan Bernie Madoff'un hikayesini ekrana taşıyacak. Madoff, Amerika Birleşik Devletleri tarihinin en büyük mali dolandırıcısı olarak kabul ediliyor. 2009 yılında 11 farklı suça karıştığını kabul eden Madoff, yatırımcılara toplamda 18 milyar dolar kaybettirdi. Dizi, Diana Henriques'in 2012 yılında kaleme aldığı Wizard of Lies kitabını baz alacak. Aynı zamanda Laurie Sandell'in Truth and Consequences kitabı da kaynak olarak kullanılacak.

Özellikle American Horror Story'deki rolüyle akıllarda yer eden Lily Rabe de Catherine Hooper karakterini canlandıracak. Catherine, Madoff'un oğlu Andy'nin nişanlısı olacak. Ona Andy rolüyle Nathan Darrow eşlik edecek. Bu televizyon filminde ayrıca Alessandro Nivola, Hank Azaria, Kathrine Narducci, Steve Coulter, Kristen Connolly gibi isimler rol alacak.

Yönetmenliğini de Barry Levinson'un üstleneceği Wizard of Lies'in çekimlerine ne zaman başlanacağı ya da filmi ne zaman izleyebileceğimiz henüz belli değil.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER