Hawkman ve Hawkgirl'ün kostümleri ortaya çıktı

Hawkman ve Hawkgirl'ün kostümleri ortaya çıktı
The CW'da ekrana gelecek olan yeni çizgi roman uyarlaması Legends of Tomorrow'un çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı. Bu sayede dizide göreceğimiz iki kahramanın kostümleri de belli oldu.

Elbette bahsettiğimiz bu iki kahraman Hawkman ve Hawkgirl. Falk Hentschel ile Ciara Renee'nin hayat verdiği bu iki süper kahramanın dizide nasıl görüneceği paylaşılan bir fotoğrafla ortaya çıktı. Bu karede eksik olan tek şey ikilinin kanatları. Onun haricinde Hawkman ve Hawkgirl dizide tam olarak aşağıdaki gibi görünecek.Ciara Renee daha önce The Flash'ın birinci sezonunda normal kıyafetlerle görülmüştü. Renee, Hentschel ile birlikte Legends of Tomorrow'dan önce Arrow ve The Flash'ta izleyici karşısına çıkacak. Ardından Legends of Tomorrow ekrana gelmeye başlayacak. Burada onlara Brandon Routh, Caity Lotz, Arthur Darvill, Franz Drameh, Dominic Purcell, Wentworth Miller gibi isimler eşlik edecek.

Legends of Tomorrow yayın hayatına sezon ortasında başlayacak. Dizinin ekrana gelmeye başlayacağı tarih henüz açıklanmadı.


BUNLARI DA SEVERSİN

DİZİ-YORUM : SEZON 2 , Bölüm 55
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 35
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 9
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 17
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 48
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER