Patrick Schwarzenegger, Scream Queens'te rol alacak

Patrick Schwarzenegger, Scream Queens'te rol alacak
Eylül ayında ekrana gelmeye başlayacak olan yeni dizi Scream Queens'in kadrosuna Patrick Schwarzenegger'in de eklendiği açıklandı.

Daha önce The Benchwarmers, Stuck in Love, Grown Ups 2 ve Prettyface gibi yapımlarda rol alan Schwarzenegger, dizideki karakterlerden birinin akrabası olarak karşımıza çıkacak. Onun hayat vereceği karakterin ismi bile bilinmiyor. Sadece kasım ayında ekrana gelecek bir bölümde yer alacağı söyleniyor.

Yapımcılığını Ryan Murphy, Brad Falchuk, Ian Brennan'ın üstlendiği dizide korku ile komedi bir araya geliyor. Scream Queens dizisinde 1995 yılında trajik bir cinayet yaşanıyor. Bu olayın 20. yıl dönümünde üniversite kampüsünde gizemli seri cinayetler yaşanmaya başlıyor. 

Özellikle Arnold Schwarzenegger'in oğlu olmasıyla tanınan genç oyuncu Emma Roberts, Jamie Lee Curtis, Skyler Samuels, Lea Michele, Keke Palmer, Oliver Hudson gibi isimlerden oluşan bir kadroya dahil olacak.

Scream Queens, Amerika'da 22 Eylül'den itibaren ekrana gelecek. Ülkemizde de Amerika yayınından sadece 1 gün sonra FoxLife'ta izleyiciyle buluşacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER