The Late Show with Stephen Colbert başlangıcı iyi yaptı

The Late Show with Stephen Colbert başlangıcı iyi yaptı
David Letterman'ın emekli olmasından sonra CBS'de ekrana gelen The Late Show'u Stephen Colbert devralmıştı. Artık ismi The Late Show with Stephen Colbert olan programın ilk gün reytingleri rakiplerini ezip geçti.

Programın önceki sunucu David Letterman mayıs ayında emekli olmuştu. Onun yerini de sevilen komedyenlerden Stephen Colbert doldurmuştu. ColbertThe Late Show with Stephen Colbert programıyla ilk kez salı günü izleyici karşısına çıktı. Programın birinci bölümü tam 6.55 milyon kişi tarafından izlendi. İlk bölümün konukları oyuncu George Clooney, Cumhuriyetçi başkan adayı Jeb Bush, Jon Batiste ile Stay Human olmuştu. 

Aynı akşam NBC'de ekrana gelen The Tonight Show Starring Jimmy Fallon 2.92 milyon, ABC'de yayımlanan Jimmy Kimmel Live! ise 1.75 milyon kişiye ulaşabildi. Colbert'ın bu başarılı başlangıcı ondan sonra izleyici karşısına çıkan The Late Late Show with James Corden programının da reytinglerinde yükselmeye neden oldu.

Stephen Colbert bu akşamki programda Uber CEO'su Travis Kalanick ve Toby Keith'i, yarınsa Komedyen Amy Schumer, yazar Stephen King ve Troubled Waters'ı konuk edecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER