Rowan Atkinson, Mr. Bean'in 25. yılını kutladı

Rowan Atkinson, Mr. Bean'in 25. yılını kutladı
Klasikleşmiş İngiliz yapımlarından biri olan Mr. Bean ekrana gelmeye başlayalı tam 25 yıl oldu. Dizinin başrol oyuncusu Rowan Atkinson da bu gelişmeyi keyifli bir şekilde kutladı.

Mr. Bean, Britanya'da yayın yapan ITV kanalında 1990 ile 1995 yılları arasında ekrana gelmişti. Çocuksu hareketleriyle dikkat çeken, genelde basit görevleri bile karmaşık ve komik bir hale getirmeden gerçekleştiremeyen Mr. Bean, kısa zamanda klasikleşen karakterler arasında yerini almıştı.

Geçtiğimiz günlerde bu efsanevi karakter ekrana taşınalı tam 25 sene oldu. Mr. Bean'e hayat veren Rowan Atkinson da bu önemli kilometre taşını eğlenceli bir şekilde kutlamayı tercih etti. Buckingham Sarayı'nın dışında akıllarda yer eden bir sahneyi yeniden canlandırdı!Atkinson, 1976 model bir Leyland Mini 1000 araca aynen yukarıda gördüğünüz şekilde bindi. Bunun nedeni de, tam olarak buna benzer bir sahnenin dizide yer alışıydı. Alışveriş yapan ve arabasında kendisine yer kalmayan Mr. Bean, dizide bu şekilde arabayı kullanmaya çabalıyordu. Bu durum da elbette komik bir şekilde son buluyordu.

Arabada ayrıca etkinliğin hashtagi olan olan #MrBean25 yazısı da dikkat çekti. Atkinson'un yeniden canlandırdığı sahneyi merak ediyorsanız, o anları hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER