Game of Silence için ilk fragman geldi

Game of Silence için ilk fragman geldi
Başarılı Türk dizisi Suskunlar'dan Amerikan televizyonuna uyarlanan Game of Silence için ilk tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

NBC'nin bu yeni dizisi oldukça başarılı bir avukatın hatırlamak istemediği geçmişiyle yüzleşmesiyle başlıyor. Her şeyi geride bıraktığına inanan, kendine yeni bir hayat kuran ve avukatlıkta başarılı bir şekilde ilerleyen Jackson, birlikte hapse girdiği çocukluk arkadaşlarından haber alıyor. O gün, kurduğu hayatın pek de kalıcı olmayacağını anlıyor. Dizide Michael Raymond-James, Claire van der Boom, David Lyons, Larenz Tate, Bre Blair, Conor O'Farrell ve Deidrie Henry gibi isimler rol alıyor.

Sizin de bildiğiniz gibi bu hikaye Show TV'de yayımlanan Suskunlar dizisinden Amerika'ya uyarlandı.Hikayeyi Pınar Bulut Deren kaleme alıyordu. Dizinin başrollerinde Murat Yıldırım, Sarp Akkaya, Güven Murat Akpınar, Aslı Enver, Berk Hakman ve Pelin Akil gibi bilinen oyuncular yer alıyordu. Suskunlar'da kardeş gibi büyüyen dört arkadaş çocukken düşüncesizce yaptıkları bir hatanın sonucunda hapse giriyordu. Burada şiddet ve tecavüz gibi hatırlamak dahi istemedikleri kötü muamelelere maruz kalıyorlardı. Çıktıklarındaysa bunları unutup kendi yollarına gitmeye karar veriyorlardı. Ancak içlerinden birisinin ölmesiyle geçmişin peşlerini bırakmayacağını anlıyorlardı.

Şimdilik Game of Silence'nin tam olarak ne zaman ekrana geleceği belli değil. Ancak dizi için paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER