Friends: Karanlık bir alternatif finale ne dersiniz?

Friends: Karanlık bir alternatif finale ne dersiniz?
Friends, tüm karakterlerin oturduğu apartmana veda edişiyle biteli 11 yıl oldu. Ancak dizinin hayranları, Friends'in sonunu farklı şekillerde hayal etmeye devam ediyor. Ancak bu son alternatif diziye dair oldukça karanlık bir hikaye akışı öngörüyor.

Twitter kullanıcısı strnks, Lisa Kudrow'un canlandırdığı Phoebe karakterini merkeze alarak farklı bir son hayal etti. Bu teori internetin gündemine bomba gibi düştü. İşte o teori:

"Ben Friends'i Phoebe'yi Central Perk'in penceresinden bakan evsiz bir meth bağımlısı olarak bitirirdim.
Her çılgınlık, onun kendini merkeze aldığı her bölüm, hepsi aslında onun nasıl gruba yabancı olduğunu gösterirdi. Böylece her şey daha mantıklı bir hal alırdı. 10 sezonun tamamı onun hayal gücü olurdu. Kendini başkalarının hayatına dahil etme biçimi... Tüm istediği sadece arkadaşlardı.
Final sahnesi Phoebe'nin Central Perk'ten uzaklaşması ve Ross, Rachel, Joey, Chandler, Monica'nın kendilerini uzaktan izleyen deli kadın hakkında konuşmasıyla biterdi. Hepsinin aslında sandığımızdan farklı isimleri ve karakterleri olurdu.
Phoebe bir eşya dükkanını geçer ve oradaki aynada kendi yansımasını görürdü. Magazanın adı da Ursula olurdu.
Sonunda Phoebe, çeşmenin önünde uyuduğu parka dönerdi. Kırık bir lamba bankın yanında dururdu. Ardından yağmur yağmaya başlardı. Onu arkadan altı tane kirli ama renli şemsiyeyi açarken görürdük.
Ekran kararırdı."

Siz bu üzücü ve karanlık final hakkında ne düşünüyorsunuz?
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER