Under The Dome bitiyor

Under The Dome bitiyor
CBS'nin yaz aylarında ekrana gelen dizisi Under The Dome'nin dördüncü sezonu olmayacağı açıklandı.

Normalde mini dizi olarak planlanan, ardından yeni sezon onayı alan Under The Dome'nin artık devam etmeyeceği CBS tarafından duyuruldu. Dizinin 10 Eylül'de ekrana gelecek olan üçüncü sezon finali aynı zamanda Under The Dome'nin son bölümü olacak. CBS'den Nina Tassler, daha önce de Kubbe'nin gizeminin çözüleceğine ve dizinin bu sezon son bulabileceğine işaret etmişti. Ancak izleyiciler sevilen yapımın devam etmesini umuyordu.

CBS adına açıklama yapan Nina Tassler konuyla ilgili olarak "İki yıl önce Under The Dome yeni bir şeylerin temelini attı ve CBS'te hızla bir hite dönüştü. Dizinin hikaye anlatış biçimi Extant ve Zoo gibi birçok yeni yaz projesinin yolunu açtı. Dizi son bulmaya yaklaşırken, Chester’s Mill ahalisinin hikayesinin son bölümünü izleyicilere sunma konusunda heyecanlıyız. Kubbe ortaya çıktığı gibi dramatik bir şekilde kalkacak." şeklinde konuştu.

Şimdilik Tassler'in adını andığı Extant ve Zoo dizilerinin akıbetinin ne olacağı bilinmiyor. Extant'ın reytinglerinin Under The Dome'den düşük olduğu düşünülürse, durum pek iç açıcı görünmüyor. 

Steven Spielberg’in yapımcılığını üstlendiği Under The Dome, bu hafta Incandescence isimli bölümüyle ekrana gelecek. Ardından 10 Eylül'de The Enemy Within bölümüyle son bulacak. Her iki bölüm de ülkemizde FX'de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER