The Big Bang Theory: Leonard ve Penny gerçekten "Evet" dedi mi?

The Big Bang Theory: Leonard ve Penny gerçekten
CBS'nin başarılı komedi dizisi The Big Bang Theory, eylül ayında yeni bölümleriyle ekrana dönecek. Dizinin dokuzuncu sezonuyla ilgili en fazla merak edilen şey, Penny ve Leonard'ın gerçekten evlenip evlenmediğiydi. Bu konuda açıklama dizinin baş yazarı Steve Molaro'dan geldi. Şimdiden uyarıyoruz, gelecek bölümlerin heyecanı kaçsın istemiyorsanız buradan sonrasını okumayın.

Steve Molaro'nun açıklamasına göre Leonard ve Penny gerçekten de evlendi. Sezon, ikilinin resmen karı koca oluşuyla devam edecek. Üstelik Molaro'ya göre bu daha hikayenin başlangıcı. Onları evli görmek şahane olacak ancak her şey günlük güneşlik de olmayacak. Daha önce de duyurduğumuz gibi, çiftin mutluluğu Melissa Tang'in canlandıracağı yeni karakterden dolayı bozulacak. Tang, Leonard'ın Kuzey Kutbu'na gittiği süreçte öptüğü bir kadını canlandıracak. Bu da yeni evli çift arasında ciddi bir sıkıntıya yol açacak.

Hikayesine sekizinci sezon finalinin bıraktığı yerden devam edecek olan The Big Bang Theory, 21 Eylül'den itibaren ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER