Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Ozan Güven'in aşkı arasında mı kalacak?

Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Ozan Güven'in aşkı arasında mı kalacak?
-- ÖZEL HABER--

Uzun zamandır üzerinde uzlaşılan bir hikayesi ve senaryosu olamayan adı meçhul, sezonda Star Tv'de yayına çıkmak için hazırlanan O3 Medya projesinde uzlaşma sağlandığını, senaryo ekibi değiştirildiğini ve masa başı çalışmalarının başladığını duyurmuştuk.

Ispartalı bir aileye odaklı hikayede topraktan gelen ve ülkenin en önemli kozmetik- parfüm firması olan ailenin iki evladının arasına kara çalı gibi giren Alman asıllı genç kadın rolü için Meryem Uzerli ile anlaşılmıştı. Uzerli, son yazılan senaryoya sıcak bakınca yapım ekibi de çalışmaları hızlandırmış. Hikayenin taşıyıcı aşkı Uzerli ve Murat Yıldırım'ın canlandıracağı karakterler arasında kurulacaktı.

Yağmur- Durul Taylan Biraderler'in reji koltuğunda oturduğu dizide duyumlarımıza göre Murat Yıldırım'ın ağabeyi rolü için yapım firması uzun zamandır peşinde oldukları Ozan Güven'i ikna turlarını hızlandırmışlar ve el sıkışmak üzerelermiş. Eğer projenin başındaki bulutlar dağılırsa ve Ozan Güven ikna edilebilirse Meryem Uzerli- Murat Yıldırım ve Ozan Güven üçlüsü çok yakında ağır ağdalı bir drama ile ekrana gelecekler.

24 saatte bir seyri ve gelişmeleri değişen projenin yayına çıkacağı günü biz de sabırsızlıkla bekliyoruz.

Gelişmeleri bildireceğiz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER