Maria Bello, Amazon dizisi Trial'ın kadrosuna katıldı

Maria Bello, Amazon dizisi Trial'ın kadrosuna katıldı
Amazon'da ekrana gelmesi planlanan ve başarılı birçok oyuncuyu kadrosunda bulunduran Trial'da Maria Bello'nun da rol alacağı açıklandı.

Bu yeni dizi, saygı gören bir avukat olan Billy'nin kurucularından olduğu avukatlık firmasından kovulmasıyla başlıyor. Bu talihsiz durum ardından kendini alkole veren Billy, arada sırada ayağına gelen davalarla ilgilenmekle yetiniyor. Ancak onun eski firmasında çalışan genç bir avukat önüne ilginç bir dava sununca, Billy sahalara geri dönecek. Bu da onun kovulduğu firmanın yeni patronuyla karşı karşıya gelmesine neden oluyor.

İşten kovulan avukat Billy'yi Billy Bob Thornton, Lucy Kittridge karakterini Olivia Thirlby, Billy'nin karşı karşıya geleceği yeni patronu ise Oscar ödüllü oyuncu William Hurt canlandıracak. Bu kadroya şimdi bir de Maria Bello katıldı. Bello dizide Billy'nin eski karısı avukat Julie McBride'a hayat verecek. Güzel, akıllı ve başarılı bir kadın olarak tanımlanan Julie'nin tek eksiği şahsi yaşamında mutluluk...

Daha önce The Practice, Boston Legal ve Ally McBeal gibi başarılı yapımların yaratıcısı olarak tanıdığımız David E. Kelley, Trial ile geri dönecek. İlk sezonunda 10 bölüm yer alacağı düşünülen dizinin ne zaman ekrana geleceği hala belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER