Hindsight iptal edildi

Hindsight iptal edildi
VH1, daha önce ikinci sezon onayı verdiğini duyurduğu Hindsight dizisini iptal ettiğini açıkladı.

Dizinin izleyiciler tarafından beğenilen ilk sezonu ocak ayında ekrana gelmişti. Hindsight'ın ikinci sezonuyla geri döneceği haberi de mart ayında duyurulmuştu. Emily Fox'un yarattığı, yapımcılığını John Norris, Sarah Timberman ve Carl Beverly ile birlikte üstlendiği dizi Becca isminde bir karaktere odaklanıyordu. İkinci evliliğiyle ilgili şüphe duyan Becca, zamanda geriye dönüp geçmişte yaptığı hataları düzeltmeyi umuyordu. Bir anda bu isteği gerçekleşiyor ve kendisini 1995 yılında buluyordu. İlk evliliğinin gerçekleştiği güne uyanan kadın, hayatını yönlendirmek için ikinci bir şans elde ediyordu. Bu ilgi çekici dizide Laura Ramsey, Sarah Goldberg, John Patrick Amedori, Nick Clifford, Jessy Hodges ve Craig Homer gibi isimler rol alıyordu.

VH1 kanalı tarafından yayımlanan açıklamada diziden memnun oldukları, ancak çok fazla yapımın ekrana geldiği ve hızla değişen sektörde kanalı ortaya çıkartacak yapımlara yönelmek istedikleri dile getirildi.

Hindsight'ın iptaline gerçekten bu istek mi neden oldu, yoksa kanalın ikinci sezon onayı ardından değişen kararının arkasında başka bir neden mi var bilinmiyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER