2016'da iki sezon American Horror Story izleyebiliriz

2016'da iki sezon American Horror Story izleyebiliriz
Hotel isimli beşinci sezonuyla her geçen gün daha da fazla merak uyandırmayı başaran American Horror Story'yi gelecek sene iki sezon birden izleyebiliriz. 

American Horror Story, her yeni sezonla birlikte daha geniş kitlelerce izlenir hale geldi. Bununla birlikte sezonlar ilerledikçe kazandığı ödül adaylıklarında da bir artış yaşandı. Bu başarı Ryan Murphy ve FX'in de dikkatini çekmiş olmalı ki, 2016 için yeni planlar yapmaya başlamışlar.

Dizinin yapımcısı olan Ryan Murphy bu konuyla ilgili olarak "Gelecek yıl, hem baharda hem de sonbaharda American Horror Story izleyebiliriz. Bu konuda karar vermemiz gerekiyor. Daha önce hiç yapmadığımız bir şey yapacağız. İki farklı yazar ekibi oluşturacağız. Bazı yazarlarımız yer değiştirecek ancak ağustos ayında yeni bir grup geliyor. Üzerinde çalıştığımız yeni şey bundan çok çok farklı. Daha basit değil, aksine daha zengin, yaramaz ve karanlık olacak." şeklinde konuştu.

Şimdilik iki sezon projesinin nasıl ilerleyeceği bilinmiyor. Tüm bu ihtimaller değerlendirilirken, American Horror Story, Hotel isimli sezonuyla 7 Ekim'de geri dönecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER