Mr. Robot'un 1. sezon finali ertelendi

Mr. Robot'un 1. sezon finali ertelendi
USA Network, yayın hayatına bu sezon başlayan dizileri Mr. Robot'un sezon finalini ertelediğini duyurdu. Bunun nedeni olarak dün Amerika'da iki gazetecinin vurulmasını gösterdi.

Çarşamba günü Amerika'da trajik bir olay yaşandı. WDBJ7 kanalında çalışan muhabir Alison Parker ve fotoğrafçı Adam Ward, canlı yayın sırasında öldürüldü. Virginia'da yaşanan bu cinayetin arkasında, kanalın eski çalışanlarından Vester Lee Flanagan'ın yer aldığı ortaya çıktı. Kanalda Bryce Williams adıyla çalışan bu ismin, iki sene önce kovulduğu da öğrenilen bilgiler arasında yer alıyor.

USA Network de normalde çarşamba günü ekrana gelmesi gereken Mr. Robot'un birinci sezon finalini ertelediklerini açıkladı. Çünkü dizinin sezon finali bölümünde yaşanan olaylara benzer bir sahne yer alıyordu. Yapılan resmi açıklamada "Önceden çekilmiş olan Mr. Robot'un sezon finali Virginia'da yaşanan trajik olaylara benzer bir sahne içermektedir. Kurbanlara, ailelerine, iş arkadaşlarına ve izleyicilerimize olan saygımızdan ötürü bu akşamki bölümü erteliyoruz." sözleri yer aldı.

Mr. Robot, "eps1.9_zer0-day.avi" isimli sezon finaliyle 2 Eylül'de izleyici karşısına çıkacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER