Ben McKenzie, Gotham'ın 2. sezonu hakkında konuştu

Ben McKenzie, Gotham'ın 2. sezonu hakkında konuştu
Fox'ta ekrana gelen çizgi roman uyarlaması Gotham, ilk sezonunda yer alan bölümler hakkında karmaşık yorumlar almıştı. Bölümlerin bazıları oldukça beğenilirken, bir kısmı izleyicileri memnun etmeyi başaramadı. Buna rağmen, dizi ikinci sezonuyla geri dönmeye hazırlanıyor. Gotham'ın başrol oyuncusu Ben McKenzie de yeni sezonun hayranların beklentilerine daha uygun olacağını düşünüyor.

İlk sezon hakkında konuşan McKenzie  "Dizinin başlarında bazı kötü karakterleri tanıtıp, onları birer bölümde hızla Arkham'a tıkarak bir hata yaptık. Hikayeyi bu şekilde ilerletmemeliydik." yorumunu yaptı. Ardından dizinin ilk sezonunun neden iki kez ara verdiğini açıkladı: "Başta 16 bölüm siparişi almıştık. Bir kez ara verip ardından geri dönüp kalan bölümleri bitirecektik. Ardından 6 bölüm daha sipariş edildi. Bu sefer tekrar ara verip tekrar geri dönmemiz gerekti. İzleyiciler için dizinin ne zaman ekranda olduğunu takip etmek zorlaştı."

Sevilen oyuncu son olarak hayranları ikinci sezonda neyin beklediğini de dile getirdi. Ben McKenzie yeni bölümlerle ilgili olarak "İzleyiciler bu karakterlerin kim olduğunu anlamak, onlarla oturmak ve eğlenmek istiyor. İyi ya da kötü, bu karakterler oldukça eğlenceli. Biz de ikinci sezonda bunu yapacağız. Çok iyi olacak. Bence ikinci sezon tam olarak izleyicilerin görmeyi beklediği şekilde gelişecek." şeklinde konuştu.

İkinci sezonunda kötülerin yükselişine ve Batmansiz iyice kaosa sürüklendiğine şahit olacağımız Gotham, yeni bölümleriyle 21 Eylül'de geri dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER