Sarah Wayne Callies, Prison Break'e dönecek mi?

Sarah Wayne Callies, Prison Break'e dönecek mi?
Fox'un uzun zaman sonra Prison Break'i mini dizi olarak ekrana döndürmeyi planladığı geçtiğimiz günlerde kesinleşmişti. Hatta dizide Wentworth Miller ve Dominic Purcell'in kesin olarak rol alacağı açıklanmıştı. Bu da akıllara Sara karakterini canlandıran Sarah Wayne Callies'in diziye dönme ihtimalini getirdi.

Şimdilerde USA Network'te ekrana gelecek olan Colony dizisinde rol alan oyuncuya, Sara'yı Prison Break'te görüp görmeyeceğimiz soruldu. Callies bu soruyu "Şimdiye kadar bana kimse bir şey sormadı. O yüzden bilmiyorum. Eğer güzel bir hikayesiyeyle Sara ve Michael'ın hikayesini onurlandırmanın yolunu bulursak, Colony'deki patronlarım da buna müsade ederse geri dönmek isterim. Şu an aşılması gereken engellerle dolu bir liste var ama içten içe bu konuda çok heyecanlıyım." şeklinde cevapladı.

İzleyicilerin büyük bir kısmı Sarah Wayne Callies'i de yeni Prison Break bölümlerinde görmek istiyor. Ancak görünen o ki henüz kesinleşen bir şey yok. Bu konuyla ve diziyle ilgili gelişmeler konusunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER