Person of Interest: Sarah Shahi 5. sezonda dönecek mi?

Person of Interest: Sarah Shahi 5. sezonda dönecek mi?
CBS'in sevilen dizilerinden Person of Interest'te Shaw karakterini canlandıran Sarah Shahi'nin diziye geri dönüp dönmeyeceği bir süredir merak ediliyordu. Sonunda onu yeni bölümlerde göreceğimiz kesinleşti.

Person of Interest son günlerde isminden bu sezonda son bulacağı iddialarıyla söz ettirmişti. Sevilen yapım beşinci sezonunda sadece 13 bölümle izleyici karşısına çıkacak. Bu da iddiaları ateşleyen gelişme olmuştu. Tüm bunların üstüne CBS Entertainment'ın başı olan Nina Tassler, kanalın Television Critics Association panelinde bu belirsizliğin sürdüğünü açıklamıştı.

Dizinin geleceğinin ne olacağı belli olmasa da, en azından gelecek sezonda Sarah Shahi'yi göreceğimiz netleşmiş oldu. Person of Interest'in baş yazarı Greg Plageman TVGuide.com'a konuştu. Geçen sezonda oyuncunun hamileliği sebebiyle ara ara görebildiğimiz Shaw'ın, beşinci sezonda hikayeye geri döneceğini duyurdu. Plageman bu açıklamayı "Shaw'ı gelecek sezonun başlarında göreceksiniz. O ortaya çıktıktan sonra da dizinin hatırlatıcısı olarak hikayede yer almaya devam edecek." sözleriyle gerçekleştirdi. 

Şimdilik bu sevilen karakterin ne şekilde ve tam olarak ne zaman geri döneceği bilinmiyor. Bunun yanı sıra, beşinci sezonun yayın tarihi de henüz belli değil. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER